Justin Bieber

27. listopadu 2011 v 17:18 | My |  aktuality
AHOJ.
TAK NEJDŘÍVE SI DÁME ROZHOVOR OD MÍ KÁMOŠKY KLÁRČI NA TÉMA JUSTIN BIEBER.BUDE NÁM POVÍDAT C SI O NĚM MYSLÍ.
,,Je to pitomec,předvádí se a proto jsem na něj alergická.Vzhledově je taky hnusnej.MYslím si,že je eplej i když chodil se Selenou Gomez.Je ho hudba je jeden velkej loudák.Kydbich ho viděla tak bych na něj asi plivla.Kdyby se konal jeho koncert,nešla bych tam.Kdyby za mnou přišel s růžema,zabouchla bych mu před nosem.Vůbec bych nechtěla bejt stejně slavná jako on.
Tak,a teď si dáme něco o aktuálnich hvězdách:
Rihana a její s prominutím lesbické výstupy ohromily celý svět a takovou zkušenost s ní mají některé americké hvězdy a proto se ptám.Je to opravdu lezba,bysexuál nebo to byl jen úlet?To bychom se teď měli dozvědět.
Tento vzhled jí opravdu chválím.
V tom je můj velký idol.


Rihanna: Líbí se mi i ženy, třeba Megan Fox


Bisexualita je v Hollywoodu docela populární. K tomu, že spaly se ženami, se přiznaly Pink, Angelina Jolieová i třeba Megan Foxová.
10. prosince 2009
Teď vytáhla bisexuální kartu také Rihanna (21), vlastním jménem Robyn Rihanna Fentyová.

Kdo se jí také může divit, když se vezme v úvahu, že vztah s posledním přítelem skončil surovým napadením. Zpěvačka původem z Barbadosu to vidí docela prostě:

"Všichni lidé se rodí se schopností být přitahováni oběma pohlavími. Tím chci říct, že bych si klidně dovedla představit, že bych chodila s nějakou ženou."

Rihanna podle listu Metro přiznává, že až se pokusí o hereckou kariéru, ráda by hrála "homosexuálního zabijáka" v ženském podání.

"Hrozně by se mi líbilo hrát nájemného vraha. Buď to anebo lesbičku. Možná obojí! Ta představa je skvělá. No a Megan Foxová by hrála mou přítelkyni. Je hrozně sexy, naprosto ksežrání," jásá Rihanna.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama